Na jakich materiałach drukujemy banery reklamowe?


Chcąc wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom Klientów, przygotowaliśmy specjalną ofertę usług. W zależności od indywidualnych preferencji zamawiającego, proponujemy m.in. druk na folii monomerycznej, polimerowej, wylewanej oraz perforowanej OWV. Realizujemy również zamówienia na tła fotograficzne, grafiki na płótnie Canvas oraz różnego rodzaju fototapety. Co więcej, posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie stworzyć zarówno wielkoformatowe plakaty, zaproszenia, czy naklejki samoprzylepne, jak i  projekty w mniejszej skali, np. wizytówki lub etykiety. Zapraszamy do kontaktu!


 

ul. Lwowska 12 lok. 5a

05-820 Piastów

Twój e-mail
Treść wiadomości
Plik
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

© Copyright 2018-2022 Designed by MCprinting

Masz pytania, wątpliwości?

Wyślij wiadomość poprzez formularz lub zadzwoń:

Studio graficzne MCprinting

Adres biura:

 

 

tel. 728 02 01 00

biuro@mcprinting.pl

 

Zalety druku wielkoformatowego


Jak wyróżnić swoją markę na tle konkurencji? Kluczem do sukcesu jest m.in. dobrze zaprojektowana reklama, która przyciąga uwagę. Nic więc dziwnego, że druk wielkoformatowy staje się coraz częściej wykorzystywaną technologią w branży marketingowej. Wyróżnia go nie tylko doskonała widoczność, nawet z dużej odległości. Proponowany przez nas druk plakatów wielkoformatowych umożliwia również stworzenie wielokolorowej grafiki wysokiej jakości. Oprócz tego, baner wykonany sprawdzoną techniką oraz przy użyciu trwałych materiałów wykazuje także odporność na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Gwarantujemy zatem, że zrealizowane przez nas projekty posłużą swoim użytkownikom przez długi czas.

Profesjonalny druk wielkoformatowy


Potrzebujesz sprawdzonego sposobu na promocję marki lub produktu, która dotrze do dużej grupy odbiorców? A może planujesz remont biura i zastanawiasz się nad fototapetą bądź tłem, które nada pomieszczeniu wyjątkowego charakteru? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Wykonujemy profesjonalny druk wielkoformatowy na zlecenie Klienta. W swojej pracy wykorzystujemy nie tylko specjalistyczny sprzęt i wysokiej jakości materiały. Jesteśmy jedną z bardziej cenionych drukarni wielkoformatowych w Warszawie i okolicach, dlatego nieustannie poszerzamy swoją wiedzę na temat aktualnych trendów. Do każdego zamówienia podchodzimy kompleksowo. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię druk plakatów wielkoformatowych, czy broszury, dołożymy wszelkich starań, by stworzyć, a także zrealizować projekt spełniający wszelkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio!

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy

Drukujemy na poniższych podłożach:

Wykonujemy:

plakaty

etykiety / naklejki / wlepy

rollupy

zaproszenia

broszury

grafika do podświetleń

laminowanie wydruków wielkoformatowych

papier

folia monomeryczna

folia polimerowa

folia wylewana

folia perforowana OWV

płótno Canvas

tła fotograficzne

banery

fototapety (papierowe, fizelinowe, winylowe)