1. pl
  2. en

© Copyright 2018 Designed by MC printing

► DTP

► FOTOGRAFIA

► DRUK CYFROWY

► WIZUALIZACJE

► RETUSZ

► PROJEKTY GRAFICZNE

► WIZUALIZACJE

► RETUSZ

► WIZUALIZACJE

► WIZUALIZACJE

►FOTOGRAFIA

STORE

PORTFOLIO

HOME

OFERTA

CONTACT

KONTAKT

Witamy na stronie MC printing. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju projektami graficznymi oraz ich drukiem. To nie tylko nasz zawód, ale również pasja. Zdobyte doświadczenie pozwala nam skutecznie spełniać oczekiwania naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

DLACZEGO

WARTO

NAS WYBRAĆ?

• 15 lat doświadczenia w branży poligraficznej

• szeroka wiedza dotycząca projektu, druku i uszlachetnień

► DTP

► FOTOGRAFIA

► DRUK CYFROWY

► WIZUALIZACJE

► RETUSZ

► PROJEKTY GRAFICZNE

OFERTA

 

Realizujemy wszelkiego rodzaju projekty graficzne: plakaty, banery, reklamy, katalogi, wizytówki, logo, wizualizacje, retusze zdjęć. Wykonujemy również druki cyfrowe. Chcesz wycenić swój projekt? Wyślij do nas zapytanie poprzez formularz kontaktowy i skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

Pantonownik podstawa w poligrafii

FOTOGRAFIA

DRUK CYFROWY

RETUSZ

WIZUALIZACJE

PROJEKTY GRAFICZNE

Pewnego razu odezwał się do nas Pan Piotr - człowiek, który opowiedział nam swoją historię o zagranicznym wyjeździe szkoleniowym, uwieńczonym wspólnym, pamiątkowym zdjęciem. Pech chciał, że wśród kilkudziesięciu osób fotograf wcisnął spust migawki w momencie, gdy pan Piotr był zasłonięty przez inną osobę. Ponieważ miał w swoich zbiorach inne zdjęcie, z którego można było skorzystać prosił, abyśmy zrobili coś, aby sylwetka była widoczna. Zrobiliśmy to. Pan Piotr był szczęśliwy, gdy pamiątkowe zdjęcie pojawiło się na honorowym miejscu w Jego biurze.

Potrzebujesz coś wydrukować na już? Spieszy Ci się i nie chcesz zwlekać? Nie potrzebujesz dużych nakładów, a do tego najlepiej by każdy projekt był spersonalizowany i różnił się od siebie szczegółem, czy kolorem? To idealny projekt dla druku cyfrowego. Bez naświetlania, bez czekania na przygotowalnie, po prostu przesyłasz do nas materiały, a my je drukujemy.

Nie wszyscy mają talent do robienia zdjęć. Oprócz odpowiedniego sprzętu, światła, ustawień, liczy się także pomysł, dobry kadr, czasem odpowiedni rekwizyt i oczywiście umiejętności fotografa, który to wszystko połączy w całość.
Proponujemy fotografie okolicznościowe, gdyż warto uwieczniać ważne chwile w naszym życiu i mieć piękną pamiątkę.
Robimy również zdjęcia produktów z każdej branży.

Jak często słyszycie słowa "nie mogę sobie tego wyobrazić"? Dużo łatwiej jest mając to przed oczami, prawda? To tak jak zdecydować się na zakup mieszkania bez obejrzenia wizualizacji bloku, czy całego osiedla. Przygotujemy dla Państwa wizualizacje produktów. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Proces wykonania projektu graficznego rozpoczyna się czasem od zwykłej kartki papieru i prostego szkicu. Na przykład projekt logo powinien nawiązywać do charakteru działalności, reklama powinna przyciągać uwagę, a katalog produktów w jasny sposób przekazywać informację czytelnikowi. Najpierw poznajemy oczekiwania Klienta, a później robimy wszystko, by im sprostać.
 

DORADZTWO DTP

Chciałbyś mieć oryginalne, wyróżniające się opakowanie, ale nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz narysować wykrojnik, a najlepiej by było mieć mockup-prototyp opakowania? Nie radzisz sobie z przygotowaniem projektu do druku? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy. 

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Kolory Cyjan Magenta Yellow Black

NASZE REALIZACJE

 

Grafika wektorowa

Życzenia na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet życzenia MCprinting

e-Walentynka

Projekt, skład, opracowanie
książki-wierszy
p.t. "Pierwsze urodzinki Antoninki"

Sesja niemowlęca

+ opracowanie graficzne
i wydruki

Książka Pierwsze Urodzinki Antoninki
Fotografia dziecięca
Zdjęcie dziecka

Projekt kartki świątecznej

Zaproszenie MCprinting

Prezent
Dzień Babci i Dziadka

Prezent na Dzień Babci Dzień Dziadka
Design styl
Walentynki

Reklama szamponów dla zwierząt
I love my dog

Reklama kosmetyków dla psów

Projekt książki
pt. "Królewski Kraków"

Książka Królewski Kraków

Potrzebujesz nowej,
motywującej tapety
na telefon?

Motywująca tapeta

ul. Szeligowska 32

01-320 Warszawa

tel. 602 512 385

biuro@mcprinting.pl