ul. Lwowska 12 lok. 5a

05-820 Piastów

Twój e-mail
Treść wiadomości
Plik
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

© Copyright 2018-2022 Designed by MCprinting

Masz pytania, wątpliwości?

Wyślij wiadomość poprzez formularz lub zadzwoń:

Studio graficzne MCprinting

Adres biura:

 

 

tel. 728 02 01 00

biuro@mcprinting.pl

 

Grawerowanie

i znakowanie

Grawerowanie i znakowanie

Długopis z grawerem "MCprinting"
Proces wykonywania grawerowania laserowego w metalu

Dlaczego warto skorzystać z usług grawerowania laserowego?


Staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom Klientów. W tym celu dopasowujemy nasze usługi do ich indywidualnych preferencji. Proponujemy grawerowanie gadżetów reklamowych, w tym długopisów lub metalowych wizytówek a także przedmiotów codziennego użytku, takich jak zawieszki, zapalniczki czy noże.  Dzięki szerokiemu zastosowaniu naszych usług grawerowania laserowego znakowany przedmiot może stanowić nie tylko wyjątkowy nośnik wspomnień. Oznaczanie towarów logo marki to także doskonały sposób na promocję danej marki.

Na czym polega grawerowanie laserem?


Oferowane w tej kategorii znakowanie to bezdotykowa obróbka materiału, która posiada wiele zalet. Grawerowanie laserem jest przede wszystkim pewną i powtarzalną metodą personalizacji sterowaną przy pomocy komputera. Jak to działa? Grawer laserowy powstaje w wyniku procesu, przypominającego drukowanie. Projekt znaku umieszczony jest w specjalnym programie graficznym, który przesyła niezbędne dane do urządzenia znakującego. Następnie operator maszyny wykonującej grawer laserowy umieszcza przedmiot podlegający znakowaniu w przestrzeni roboczej i ustawia wszystkie parametry. Po ich zatwierdzeniu następuje staranne żłobienie danego projektu

Grawerowanie laserowe – nowoczesna forma znakowania przedmiotów


Zastanawiasz się, jak nadać ulubionym przedmiotom wyjątkowego charakteru? Sprawdź naszą ofertę i wypróbuj niezawodną formę znakowania, czyli grawerowanie laserem. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam tworzyć precyzyjne projekty, nawet małych detali. Znakujemy produkty z różnych materiałów. Proponujemy grawerowanie w metalu, stali hartowanej, nierdzewnej, miedzi, mosiądzu oraz innych surowcach. Warto dodać, że w swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone techniki zapewniające niezwykle estetyczny i trwały efekt. Nasze usługi grawerowania cieszą się więc dużą popularnością nie tylko w Warszawie. Osoby zainteresowane tego typu usługami zachęcamy do kontaktu. Proponowany przez nas grawer laserowy wyróżnia staranne żłobienie, odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak np. ścieranie. Tworzony przez nas nadruk wyróżnia się zatem estetyką i trwałością wykonania.

Grawerowanie i znakowanie